DMCA ochrana

Digital Millennium Copyright Act („DMCA“) Oznámení

Pokud si myslíte, že materiál dostupný na našich stránkách, porušuje vaše autorská práva , dejte nám prosím vědět tím, že poskytnete oznámení podle zákona DMCA. Po obdržení úplného a platného upozornění, odstraníme materiál a v dobré víře se pokusíme kontaktovat uživatele, který nahrál nebo vložil materiál, emailem.

V souladu s podmínkami zákona Digital Millennium Copyright (dále jen „zákon“), a výnosů o ochraně podle zákona.

INSPIRmag.cz přijal a zapojil ochranu pro řešení stížností na porušení autorských práv, a pro ukončení, za určitých okolností, jak je stanoveno od nás na základě našeho vlastního uvážení, uživatelů, kteří porušovali autorská práva. Dále si vyhrazujeme právo ukončit, přerušit, pozastavit a / nebo omezit možnost navštívit a nebo službu používat, nebo odstranit, upravit, smazat nebo zakázat jakýkoliv Uživatelský obsah na webových stránkách INSPIRmag.cz, který údajně porušuje autorská práva někoho jiného. Je mimo pravidla ukončit přístup opakovaného vložení. Neneseme žádnou povinnost, k dělání nebo nedělání, obsahového skenování vkládaného obsahu a za případné porušení práv třetích stran, ale respektujeme autorská práva a zájmy druhých a je naše politika u nás ne povolit známé materiály, které by porušovaly autorská práva jiné strany a  zůstaly na webových stránkách INSPIRmag.cz nebo službách. Pokud máte dojem, že některé materiály na těchto stránkách Aplikacích nebo službách porušují autorská práva, měli byste nám poskytnout písemné oznámení, které obsahuje nejméně níže následující:

  1. elektronický nebo fyzický podpis osoby oprávněné jednat jménem vlastníka autorských práv nebo jiného duševního vlastnictví zájmu;
  2. popis autorsky chráněného díla nebo jiného duševního vlastnictví, které bylo podle Vašeho názoru porušeno;
  3. popis kde se nachází materiál, který podle vás porušuje práva ;
  4. vaši adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresa;
  5. prohlášení, že máte dobrou víru, že sporné použití není povoleno vlastníkem autorských práv, jeho zástupcem nebo zákonem;
  6. vaše čestné prohlášení, pod hrozbou nepravdivého tvrzení, že výše uvedené informace ve vašem upozornění jsou přesné a že jste vlastníkem autorských práv nebo duševního vlastnictví nebo oprávněný jednat o autorská práva nebo zastoupení majitele intelektuální vlastnictví.

Pokud existuje porušení nároků autorských práv nebo porušení jiných práv duševního vlastnictví můžete zaslat email na redakce (zavináč) inspirmag (tečka) cz nebo dopis poštou:

LBprodukt
Družstevní 1187
67401 Třebíč
Česká Republika